درباره هومیلو - وبسایت خرید لوازم روشنایی هومیلو -خرید انواع لامپ

هومیلو

درباره ما

ما هومیلو هستیم

قدرتمند و با اقتدار

فروشگاه اینترنتی تخصصی هومیلو با هدف گردآوری محصولات حوزه روشنایی و صنایع وابسته در سال ۱۳۹۶ شکل گرفت. هومیلو همواره سعی داشته است بستری ساده و جامع برای خرید اقشار مختلف جامعه از جمله شهروندان عادی، پیمانکاران، طراحان داخلی و به طور کلی هر کسی که به نوعی با این حوزه در تماس است، فراهم کند. از ویژگی‌های بارز این بستر می‌توان به جامع بودن کالاها، دسته بندی دقیق و هدفمند و دسترسی راحت اشاره کرد.

ویژگی‌های هومیلو

تنوع و تعدد

مجموعه‌ای متنوع از کالاها و با تعدد در رنگ و طرح و نوع در هومیلو گردآوری شده‌ است

دست‌بندی هدفمند​

در سازماندهی محصولات سعی شده‌ است دسته بندی کاربردی و دقیق باشد

اصالت و کیفیت​

شرط حضور هر کالایی در هومیلو است؛ هومیلو مجموعه‌ای از بهترین‌هاست

سبز و بهینه

از اصلی‌ترین اهداف، فراهم آوردن محصولات کم مصرف و حافظ محیط زیست است

رضایت همه‌ی اقشار​

توجه به همه‌ی مشتریان از شهروندان گرفته تا پیمانکاران و طراحان داخلی

پشتیبانی و مشاوره

هومیلو مشاور رایگان شماست تا بتوانید بهترین محصول برای نیاز خود را تهیه کنید

سیاست‌های هومیلو

سیاست‌‌های اصلی هومیلو بر معرفی و عرضه محصولات باکیفیت ایرانی تنظیم شده‌ است؛ به طوری که همواره در تلاش هستیم برندهای این حوزه را شناسایی کرده و پس از بررسی دقیق از شرایط و کیفیت کالاهای تولیدی، وارد همکاری شویم. این همکاری علاوه بر عرضه شدن در بستری دردسترس برای عموم مردم موجب کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان نیز می‌شود چراکه با حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های جانبی مانند حمل و نقل‌ها با قیمتی ارزان‌تر عرضه خواهد شد.

از دیگر اهدافی که هومیلو به دنبال آن است، تسهیل خرید برای عموم مردم است؛ یعنی هر کسی بتواند با کمترین اطلاعات از این حوزه بهترین خرید را انجام دهد. مشاوره رایگان ،ثبت گالری تصاویر محصولات در محیط واقعی و دسته بندی مبتنی بر کاربرد راهکارهای ما برای پیشبرد این سیاست هستند. در ادامه هر مورد به صورت مجزا توضیح داده می‌شود:

۱- مشاوره رایگان :  شما می‌توانید با شماره‌‌های ثبت شده یا فرم مشاوره موجود در صفحه «تماس با ما» از این خدمات به صورت رایگان بهره‌مند شوید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد.

۲- گالری تصاویر محصولات در محیط واقعی : هومیلو تا حد امکان برای هر محصول تصویر استفاده شده آن در محیط واقعی را در صفحه هر محصول قرار می‌دهد؛ با این روش تصمیم گیری برای مصرف کننده ساده‌تر می‌شود.

۳- دسته بندی مبتنی بر کاربرد : برای دسترسی راحت به محصول مورد نیاز می‌توانید از طریق کاربرد آن اقدام به جست‌و‌جو کنید: مثلا برای خانه، فروشگاه یا محل کارتان. بدین منظور می توانید از راهنمای موجود در صفحه اصلی یا منوی محصولات هومیلو استفاده کنید.